04.03.2022 - Aula Nova, Sala Prezydencka

II Międzyuczelniana Konferencja Studencka Edukacji Muzycznej/4.03.2022

Konferencja Aula Nova Sala Prezydencka

Studenckie Koło Naukowe Edukacji Muzycznej wraz z Katedrą Edukacji Muzycznej zaprasza Koła Naukowe oraz doktorantów i studentów niezrzeszonych w organizacjach doktoranckich i studenckich do czynnego udziału w II Międzyuczelnianej Konferencji Studenckiej Edukacji Muzycznej, która odbędzie się 4 marca 2022 roku w Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego  w Poznaniu.

Tematem wiodącym konferencji będą projekty edukacyjne, projekty artystyczne i projekty naukowe realizowane przez studentów kierunków i specjalności z obszaru edukacji muzycznej.

PROGRAM KONFERENCJI

Harmonogram wydarzenia:

1. Część wykładowa – przedstawiciele Kół oraz doktoranci i studenci niezrzeszeni w organizacjach doktoranckich i studenckich zostaną poproszeni o wygłoszenie prelekcji dotyczącej najważniejszych projektów realizowanych w ramach działalności Koła. Wystąpienia mogą dotyczyć jednego lub więcej projektów.
    Czas trwania jednego wystąpienia – 15-20 minut.
  1. Część artystyczna – występ artystyczny studentów Instytutu Edukacji Artystycznej Akademii Muzycznej w Poznaniu; istnieje możliwość występu artystycznego Koła uczestniczącego w konferencji.
  2. Część warsztatowa – warsztaty skierowane do studentów Instytutu Edukacji Artystycznej i uczestników konferencji.

Regulamin Konferencji

Termin nadsyłania zgłoszeń: 04.02.2022.

Link do formularza zgłoszeniowego: https://docs.google.com/forms/

Zapraszamy także do odwiedzenia fanpage’a Studenckiego Koła Naukowego Edukacji Muzycznej, gdzie będziemy przekazywać bieżące informacje.

Pytania o szczegóły organizacji II Międzyuczelnianej Konferencji Studenckiej Edukacji Muzycznej prosimy kierować na adres mailowy: izalewska@amuz.edu.pl