06.12.2019, 11:00 - Aula Nova

piątek, 6.12.2019, Aula Nova, godz. 11.00 i 17.00

Mikołajki w Akademii
Spektakle dla dzieci

Jak co roku Akademia Muzyczna zaproponuje dzieciom mikołajkowe, bajkowe spotkanie. W zeszłoroczne mikołajki studenci II roku Instytutu Wokalistyki pod opieką Piotra Kaźmierczaka przedstawili plastyczno-muzyczną wersję Piotrusia i wilka według bajki Sergiusza Prokofiewa. Co zobaczymy w tym roku? Na razie to tajemnica… Z pewnością będzie muzycznie, będzie fantastyczna opowieść i będzie dużo dobrej, teatralnej zabawy. Wszystkich, którzy chcą się o tym przekonać, zapraszamy już 6 grudnia do Auli Nova. Może pojawi się osobiście Święty Mikołaj?

Uwaga!
Bezpłatne wejściówki na spektakle mikołajkowe wydawane będą w Centrum Informacji Kulturalnej przy ul. Ratajczaka 44 od dnia 25.11.2019, od godz. 16.00, w liczbie maksymalnie 4 wejściówki na osobę na wybrany spektakl.