12.05.2019, 16:00 - Sala Prezydencka

Koncert w ramach Konferencji „Trąbka naturalna – tradycja wykonawcza a współczesne możliwości”

Koncert Sala Prezydencka

Koncert w ramach Konferencji
Trąbka naturalna – tradycja wykonawcza
a współczesne możliwości

11.05.2019: warsztaty godz. 10.00 i 15.00
12.05.2019: warsztaty godz. 10.00; panel studencki godz. 15.00; koncert godz. 16.00

Wykładowcy: prof. Markus Würsch, mgr Michał Tyrański, mgr Damian Kurek

Konferencja poświęcona trąbce naturalnej obejmuje wykłady prowadzone przez polskich wykładowców akademickich i zagranicznych wirtuozów trąbki. Uczestnicy aktywnie biorą udział w warsztatach, a także przygotowują naukowy panel studencki. Konferencję zwieńczy koncert finałowy z udziałem wykładowców oraz uczestników. Wydarzenie ma na celu propagowanie trąbki naturalnej oraz literatury pisanej na ten niezwykły instrument. Gościem konferencji będzie wybitny trębacz specjalizujący się w grze na trąbce klapowej – Markus Würsch.