10.05.2020, 17:00 - Aula Nova

Koncert Big Bandu Akademii Muzycznej w Poznaniu

Koncert Aula Nova

UWAGA!
W związku z zarządzeniem władz uczelni wszelkie wydarzenia artystyczne i naukowe do dnia 24 maja 2020 r., w tym poniższe wydarzenie, zostają odwołane lub przeniesione na późniejszy termin.

niedziela, 10.05.2020, Aula Nova, godz. 17.00

Koncert Big Bandu Akademii Muzycznej
im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu

Big Band Akademii Muzycznej to jedna z najciekawszych wizytówek kierunku jazz i muzyka estradowa. Bogate brzmienie zespołu, brawurowe improwizacje solistów i różnorodny stylistycznie repertuar gwarantują każdorazowo dużą porcję energetycznej muzyki. Opiekę artystyczną nad Big Bandem sprawuje dr hab. Patryk Piłasiewicz. W programie standardy
muzyki jazzowej oraz kompozycje studentów specjalności jazz i muzyka estradowa.

Uwaga!
Koncert biletowany – bilety będą sprzedawane za pośrednictwem www.bilety24.pl oraz w siedzibie Akademii w poniedziałki, środy i piątki w godz. 11.00-13.00 i 15.00-17.00 lub na godzinę przed koncertem.