Afisz zawiera informacje o warsztatach z Ryszardem Lubienieckim - na zdjęciu mężczyzna w okularach
27.11.2023, 15:00 - Akademia Muzyczna im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu

Ryszard Lubieniecki – warsztaty dla kompozytorów ze współczesnych technik na portatyw/27.11.2023

Warsztaty Akademia Muzyczna im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu

W poniedziałek 27 listopada 2023 r. o godz. 15.00 w Studio OśKa (s. 233) odbędą się organizowane przez Studio Muzyki Elektroakustycznej Akademii warsztaty dla kompozytorów ze współczesnych technik na portatyw, które poprowadzi szeroko uznany artysta, kompozytor, akordeonista i portatywista, a także improwizator i muzykolog – dr Ryszard Lubieniecki.

Wydarzenie dedykowane jest studentom kompozycji. W przypadku pozostałych zainteresowanych – liczba miejsc ograniczona.

Już dziś zapraszamy na KONCERT MULTIMEDIALNY w wykonaniu Ryszarda Lubienieckiego, który odbędzie się 23 lutego 2024 r. w Auli Nova.

Więcej informacji o artyście można znaleźć na stronie polmic.pl: KLIK

fot. Małgorzata Wolny

Opieka merytoryczna: Studio Muzyki Elektroakustycznej