24.05.2020, 12:00

Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu

Koło Artystyczno-Naukowe Akordeonistów
Zakład Akordeonu i Interpretacji Muzyki Współczesnej

pragną zaprosić Państwa na pierwszy w historii
„zdalny” Poranek z Muzyką Akordeonową,
który organizujemy 24 maja 2020 o godzinie 12.00

Od 9. lat co roku w majowy weekend pedagodzy klasy akordeonu zapraszali do poznańskiej uczelni środowisko akordeonowe z Polski i zagranicy na seminaria i warsztaty, które wieńczył niedzielny Poranek z muzyką akordeonową w wykonaniu studentów i zaproszonych gości.

W obliczu tej trudnej dla społeczności artystów sytuacji tegorocznej pandemii wspólnie uznaliśmy, że nie należy się poddawać i podjęliśmy wyzwanie organizacji naszych spotkań w formie zdalnej. Udało nam się zainteresować naszą inicjatywą i zarazić zapałem przyjaciół ze szkół muzycznych oraz uczelni wyższych z Poznania, Bydgoszczy, Gdańska, Dortmundu i Kijowa.

Zapraszamy bardzo serdecznie i liczymy na to, że uda nam się spotkać zdalnie w jak najliczniejszym gronie, a także zachęcamy do współpracy, aktywności oraz dyskusji w czasie transmisji wydarzenia.

W załączeniu link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/720209478521215/

Życzymy Państwu przede wszystkim pozostawania w zdrowiu i pogody ducha.

KANA AM Poznań

Kontakt: