13.09.2019, 10:00 - Aula Nova

Spektakl muzyczny „Vivat Akademia”

Spektakl Aula Nova

Spektakl muzyczny
Vivat Akademia

Spektakl muzyczny Vivat Akademia to swoista zapowiedź obchodów jubileuszu stulecia Akademii Muzycznej w Poznaniu. Wydarzenie przygotowane przez studentów Wydziału Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej i Muzyki Kościelnej wprowadzi młodych melomanów w muzyczny świat pełen dźwięków i radości ze wspólnego muzykowania.

Zapraszamy w piątek 13 września 2019 o godz. 10.00 do Auli Nova Akademii Muzycznej.

W rolach głównych: Pola Barabasz, Ryszard Gruszczyński, Natalia Łakomy, Aleksandra Maćkowiak, Błażej Mazanowski, Dominika Nakielna, Marta Stefaniak
Chór Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Kobylnicy (kier. art. Magdalena Andrys)

Przygotowanie chóru: Agnieszka Gerszendorf, Katarzyna Górowiec, Michalina Kołtowska, Maria Kwiatkowska, Sylwia Makowska, Katarzyna Nowicka, Julia Wolska

Zespół instrumentalny: Anna Dolata, Mikołaj Jarczyński, Jakub Koza, Adrian Nobik, Kinga Piechowiak