13.12.2019, 09:00 - Sala Błękitna, Sala Prezydencka

Koncert Kurs mistrzowski Warsztaty Sala Błękitna Sala Prezydencka

piątek, 13.12.2019, Sale: Prezydencka i Błękitna, godz. 9.00
sobota, 14.12.2019, Sale: Prezydencka i Marszałkowska, godz. 9.00
niedziela, 15.12.2019, Sale: Prezydencka i Marszałkowska, godz. 9.00 i sala nr 158, godz. 13.00

3rd SaxEvent

Karta zgłoszenia – 3rd SaxEvent

Regulamin – 3rd SaxEvent

W dniach 13-15 grudnia 2019 odbędzie się kolejna edycja międzynarodowego festiwalu 3rd Poznań SaxEvent. Nasze zaproszenie przyjęli wyjątkowi goście:
Vincent David (Francja)
Sergey Kolesov (Rosja)
Tomás Alonso López (Hiszpania)

W ramach festiwalu odbędą się cztery koncerty:

piątek, 13 grudnia, Koncert Inauguracyjny w wykonaniu studentów i wykładowców AM w Poznaniu

sobota, 14 grudnia, Koncert Galowy, wykonawcy:
Vincent David
Sergey Kolesov
Poznań Saxophone Ensemble

niedziela, 15 grudnia
Koncert Lunchowy „Scena dla Młodych” w wykonaniu uczniów Szkół Muzycznych I i II st.

Koncert Finałowy, wykonawcy:
Tomás Alonso López – saksofon
Pau Fernández – fortepian

Zapraszamy do czynnego udziału w lekcjach mistrzowskich – szczegółowe informacje znajdują się w karcie zgłoszenia oraz regulaminie 3rd Poznań SaxEvent.

Festiwalowi towarzyszyć będą wystawy instrumentów i akcesoriów: Henri Selmer Paris i Sonore Michał Piotrowski, Yamaha i Jarmuła Music, D’addario i Music Dealer oraz Wojciech Pawlak Serwis i Naprawa Instrumentów.

Serdecznie zapraszamy!